Kompresory ALUP – rada EVOLUTO

EVOLUTO to je špičková účinnosť. Mimoriadne efektívne skrutkové kompresory. Najinovatívnejší a energeticky najúčinnejší kompresor od firmy ALUP.

Skrutkový kompresor s plynulou reguláciou otáčok

Skrutkový kompresor radu Evoluto s premennými otáčkami motora je doposiaľ najinovatívnejší a energeticky najúčinnejší kompresor od spoločnosti ALUP. S týmto vzduchovým kompresorom získate vyšší výkon a maximálnu spoľahlivosť pri úspore energie až 45%. Technológia s plynulou reguláciou otáčok je k dispozícii vo všetkých veľkostiach. So skrutkovým vzduchovým kompresorom Evoluto si môžete byť istí, že si udržíte nadpriemernú produktivitu a zároveň dosiahnete viditeľné úspory energie. Ponúkame kompletné riešenie pre vaše podnikanie od kvalitných strojov po profesionálny servis, ktorý udrží váš vzduchový kompresor v trvalom chode.

Video prezentácia

Katológ na stiahnutie
Kompresory ALUP (anglicky)
3.6 MB, PDF

Kompresory ALUP v našej ponuke

Výhody kompresorov ALUP

Výnimočná úspora energie
Nové a inovatívne hnacie ústrojenstvo s interne navrhnutým motorom iPM (s permanentným magnetom, triedy IE4) v spojení s frekvenčným meničom Imperium dostalo energetickú účinnosť kompresorov s premennými otáčkami na novú úroveň.
Najvyššia spoľahlivosť
Interne navrhnutý motor s permanentnými magnetmi iPM chladený olejom zaisťuje optimálny odvod tepla v akomkoľvek prevádzkovom bode a pracovných podmienkach. Komponenty sú najvyššej kvality, aby boli možné dlhšie servisné intervaly a tým nižšie celkové náklady na vlastníctvo.
Zjednodušené ovládanie
Nová riadiaca jednotka s dotykovou obrazovkou sa ľahko ovláda a umožňuje vzdialené monitorovanie, ktoré chráni a ďalej optimalizuje vašu sieť stlačeného vzduchu. Nestratíte preľad o činnosti vášho kompresora a ešte vám riadiaca jednotka pomôže s optimalizáciou.

O spoločnosti ALUP

ALUP Compressors má viac ako 100 rokov skúseností v priemysle. Firma začala svoj úspešný príbeh v r. 1923 v Köngene pri Stuttgarte v Nemecku. Od začiatku sa spoločnosť zameriava na výrobu Auto-LUft-Pumpen, produktu, ktorý dal ALUP meno. Spoločnosť ALUP-Kompressoren sa okamžite etablovala a stala sa kompetentným partnerom mnohých distribútorov stlačeného vzduchu ktorým je dodnes. Ambíciou je ponúkať riešenia so stlačeným vzduchom, ktoré zaručia že sú pre zákazníkov prvou voľbou. Aby dosiahli tento cieľ, neustále investujú do vývoja produktov, ktoré ponúkajú – Vysoký výkon a vynikajúcu kvalitu – Integrované inžinierske riešenia – Plná energetická účinnosť a celkové náklady na vlastníctvo.

Máte záujem o kompresor?

Ponúkame záruku na naše služby v dĺžke 12 mesiacov. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme.

Kompresory ALUP v našej ponuke

Ďalšie značky

Kontaktný formulár
Vyplňte prosím nižšie uvedený formulár a jeden z našich zástupcov vás bude čoskoro kontaktovať.