Kompresory SCR – rady PM, EPM a EPM2

Spoločnosť SCR sa riadni mottom „Nerobíme kompresory, aby boli lacné, ale tak, aby vyrábali stlačený vzduch čo najlacnejšie.“ Väčšina ich radov je preto vybavená najmodernejšími technológiami na dosiahnutie výnimočných energetických úspor.

Revolučný kompresor SCR-PM2

Rad kompresorov SCR-PM2 je výnimočným konštrukčným riešením, ktorý posúva hranice v oblasti efektivity výroby stlačeného vzduchu a užívateľskej prívetivosti. Vďaka používaniu robustných skrutkových blokov, bezstratového pohonu 1:1, motorov IE4 s permanentnými magnetmi a plynulej regulácii otáčok frekvenčným meničom ponúkajú stroje SCR-PM2 extrémnu účinnosť a zvýšenie potenciálu úspor pri výrobe stlačeného vzduchu. To všetko je skombinované s unikátnymi konštrukčnými prvkami, ako sú patentované riešenie separácie oleja alebo odklápaci kryt pre maximálny komfort pri údržbe stroja. Výsledkom je jedinečný kompresor s vysokou účinnosťou a perfektnou kompaktnosťou.

Kompresory SCR-EPM pre maximálnu
úsporu energií

Nový rad kompresorov SCR-EPM bol vyvinutý najmä s ohľadom na čo najefektívnejšiu výrobu stlačeného vzduchu v priemyselných prevádzkach, využívajúci najmodernejšie konštrukčné prvky, ktoré zaistia svojmu užívateľovi razantné zníženie finančných nákladov spojených so spotrebou energie. Stroje SCR-EPM prichádzajú na trh práve teraz, keď je potrebné čo najviac ušetriť.

Kompresory SCR v našej ponuke

O spoločnosti SCR

Firma SCR zaisťuje výrobu v súlade so štandardmi ISO 9001, je držiteľom certifikátov CE pre európsky trh, UL pre americký trh, Class Zero certifikáciou pre bezolejové stroje a výkonnosť všetkých vyrobených strojov je kontrolovaná auditmi SGS. Po viac ako 20 rokoch vývoja uzavrelo SCR strategickú kooperáciu s mnohými partnermi a jej produkty sú exportované do viac ako 80 krajín po celom svete. V roku 2018 začalo SCR strategickú spoluprácu vo forme joint-venture s japonským výrobcom Anest Iwata, ktorý implementoval v SCR svoj systém kontroly riadenia kvality a technológií, čo pomáha vyvíjať a prinášať na trh nové, energeticky úsporné riešenia a ešte spoľahlivejšie kompresory.

Máte záujem o kompresor?

Ponúkame záruku na naše služby v dĺžke 12 mesiacov. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme.

Kompresory SCR v našej ponuke

Ďalšie značky

Kontaktný formulár
Vyplňte prosím nižšie uvedený formulár a jeden z našich zástupcov vás bude čoskoro kontaktovať.