Predaj, servis a opravy kompresorov

Sme doma v odvetví kompresorov a stlačeného vzduchu. Predaj skrutkových kompresorov, sušičiek, vzdušníkov, filtrov a príslušenstva. Pohotové jednanie v rámci celej SR.
10+
Spokojných zákazníkov
1
Rokov praxe s kompresormi
Správne riešenie
Radi si vypočujeme vaše potreby, požiadavky a navrhneme riešenie na mieru pre vás. Každá prevádzka je jedinečná, či už ide o jednotlivca, malú, strednú, alebo veľkú firmu. Sme tu pre Vás v rámci celej SR.
Dlhoročné skúsenosti
Už vyše 20 rokov sa úspešne venujeme odvetviu stlačeného vzduchu. Kompresory, vzdušníky, filtre a príslušenstvo.. Overený partner, ktorý dokáže splniť aj vaše najnáročnejšie požiadavky.
Výhodné ceny
Vďaka správnemu výboru riešenia vieme vašej firme pomôcť dosiahnuť požadovaný výkon a zároveň minimalizovať náklady. Pri nás získate správny kompresor za skvelé ceny.

Kompresory SCR 

Shanghai Screw Compressor Co., Ltd (SCR) je výrobná spoločnosť zameraná na inovácie, výskum, vývoj, výrobu, predaj a poskytovanie služieb v oblasti priemyselných kompresorov. Firma SCR zaisťuje výrobu v súlade so štandardmi ISO 9001, je držiteľom certifikátov CE pre európsky trh, UL pre americký trh, Class Zero certifikáciou pre bezolejové stroje a výkonnosť všetkých vyrobených strojov je kontrolovaná auditmi SGS.

Kompresory LIDA

Lida (LUOWEI) je jedným z profesionálnych výrobcov skrutkových vzduchových kompresorov vo Fujian / Čína od roku 1993. Skrutkové kompresory sú navrhnuté tak, aby poskytovali skalopevnú spoľahlivosť s výkonnejším pohonom s premenlivou rýchlosťou a vynikajúcim vnútorným systémom stlačeného vzduchu.
Viac o spoločnosti LIDA

Kompresory ALUP

ALUP Compressors má viac ako 90 rokov skúseností v priemysle. riava na výrobu Auto-LUft-Pumpen, produktu, ktorý dal ALUP meno. Spoločnosť ALUP-Kompressoren sa okamžite etablovala a stala sa kompetentným partnerom mnohých distribútorov stlačeného vzduchu.
Viac o spoločnosti ALUP
Profesionálne. Spoľahlivo. Inovatívne.

Naše služby

Generálne opravy
kompresorov

Naša spoločnosť sa špecializuje na kvalitnú a spoľahlivú opravu kompresorov. S dlhoročnými skúsenosťami a odborným tímom sme pripravení poskytnúť riešenia pre vaše potreby.

Servis
kompresorov

Ponúkame pravidelnú údržbu kompresorov, na zabezpečenie optimálneho výkonu a predĺženie životnosti. Naši technici sa starajú o preventívne opatrenia, nastavenie parametrov a kontrolu stavu.

Prenájom
kompresora

Prenájom vzduchových kompresorov, aby ste udržali vašu prevádzku v chode – jednoduché a ľahké riešenie problému. Sme tu, aby sme vám pomohli minimalizovať výpadky.

Inštalácia kompresora

Zabezpečujeme profesionálnu inštaláciu kompresorov, pričom sa staráme o presnú montáž a pripojenie kompresora. Naši odborníci zaručujú bezpečnú a efektívnu inštaláciu kompresorov pre vaše prevádzky.

Predaj kompresorov

Optimálna výkonnosť vyžaduje najlepšie komponenty. Ponúkame kompresory výrobcov LIDA, SCR, ALUP. Náš sortiment obsahuje kvalitné sušičky stlačeného vzduchu, vzdušníky a ďalšie príslušenstvo.

Sušičky stlačeného vzduchu

Sušičky stlačeného vzduchu vysúšajú vlhký vzduch ktorý vyrába kompresor a tak zaručujú lepšiu produktivitu a znižujú ekonomické náklady. Spoľahlivé sušičky nemeckého výrobcu KSI.

Povedali o nás

Novinky a články

Ako ušetríte s kompresormi SCR-EPM na energiách?

Na základe našich skúseností tvoria náklady na elektrickú energiu v časovom horizonte 10 rokov viac ako 80 % všetkých nákladov. To je zhruba 14× viac ako býva obstarávacia cena kompresora. Pred nákupom sa preto rozhodne oplatí zistiť si informácie o tom, aký úsporný je stroj, ktorý si hodláte zaobstarať.
Kontaktný formulár
Vyplňte prosím nižšie uvedený formulár a jeden z našich zástupcov vás bude čoskoro kontaktovať.